Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Terugkeer naar Narnia / redding van Prins Caspian Peter, Susan, Edmund en Lucy staan op een Engels station op de trein te wachten, als er opeens iets vreemds gebeurt. Ze voelen iets krachtigs aan hen trekken... »
Het probleem van het lijden In 'Het probleem van het lijden' stelt C.S. Lewis de vraag: 'Als God goed en almachtig is, waarom staat Hij dan toe dat mensen moeten lijden?' In dit boek, d... »
Brieven uit de hel Een ervaren duivel schrijft brieven naar zijn neefje (een duivel in opleiding) om hem de fijne kneepjes van het vak te leren: hoe je christenen kunt verleide... »
De eindstrijd 'De eindstrijd' van C.S. Lewis is het zevende deel van de beroemde serie 'De Kronieken van Narnia'. </p><p>Als Jill en Justus onverwacht weer in Narnia komen... »
De wereld achter de kastdeur <p>In de spannende en prachtige kinderboekenklassieker ‘De wereld achter de kastdeur’ (eerder verschenen als 'Het betoverde land achter de kleerkast') va... »
De kronieken van Narnia Peter, Susan, Edmund en Lucy Pevensie logeren bij Professor Kirke in zijn enorme, Engelse landhuis. Tijdens een spelletje verstoppertje spelen verbergt Lucy ... »
Narnia, Prins Caspian boekendisplay Het Narnia boekenpakket bevat:<br/>10x Prins Caspian filmeditie<br/>8x Prins Caspian voorafgegaan door Het paard en de jongen<br/>6x De wondere wereld van Na... »
De vier liefdes In dit boek staat de liefde centraal, in zijn vele verschijningsvormen. Lewis beschrijft vier `liefdes`: Genegenheid, Vriendschap, Eros en Caritas.<br/><br/>... »