Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Prins Caspian In de klassieker ‘Prins Caspian’, geschreven door C.S. Lewis, gaat het verhaal van de Kronieken van Narnia verder. Pieter, Suze, Edmond en Lucy Pevensie ... »
De wondere wereld van Narnia In dit chronologisch gerangschikte bek, waarin de zeven verschillende Narnia Kronieken tot leven komen, is de magie van Narnia te beleven. Iedere spread beva... »
De grote scheiding De hellebewoners maken per bus een uitstapje naar de hemel, maar niemand van hen wil er blijven. Hemel en hel passen niet bij elkaar, net zomin als goed en k... »
Het laatste gevecht <p>Als Jill en Eustaas Narnia weer binnenkomen, blijkt er iets vreselijks aan de hand te zijn. De sluwe aap Draaier heeft zijn vriend, de domme ezel Puzzel, ... »
Onversneden Christendom In ‘Onversneden christendom’ legt C.S. Lewis uit wat het hart is van het christelijk geloof. Een klassieker! Er is geen schrijver die zo helder en warm k... »
De kronieken van Narnia <p>Al meer dan vijftig jaar heeft het land van Narnia miljoenen lezers over de hele wereld in zijn macht. Het is een magisch land, waar de bomen en dieren ku... »
De zilveren zetel <p><em>De zilveren zetel </em>van C.S. Lewis is het zesde deel van de beroemde serie ‘De Kronieken van Narnia’<em>. </em>Sprankelend vertaald door Imme D... »