Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De dubbele schaar Een legendarische voetballer schept de vader die hij had willen hebben een schaatser zet verdriet over een verloren gewaande liefde om in razende rondjes een... »
Vals spel ‘Vals spel’ van Bert Wagendorp is onderdeel van de filosofische reeks Nieuw Licht, waarbij Nederlandse denkers een klassiek geworden tekst naar de hedend... »
Ventoux Ventoux van Bert Wagendorp is een ontroerende tragikomedie die zich uitstrekt van de Achterhoek in de jaren zestig en zeventig tot de Randstad en de Provence... »
Phoenix Winterswijk, 1847. Abel Sikkink is acht jaar oud als zijn ouders besluiten te emigreren naar Amerika. Maar het noodlot slaat toe en het schip waarmee ze naar... »
Bislett 1 Voor je ligt de eerste aflevering van het bookzine Bislett, ‘voor lezers en meeschrijvers’. Bestaat dat eigenlijk nog, meeschrijven bij het schaatsen? We... »
Kalle De Amerikaanse Burgeroorlog is losgebarsten en Abel Sikkink en zijn beste vriend Kalle komen aan in Cairo, Illinois. Met hun fotowagen trekken de twee jongem... »
Ferrara Ferrara is het vervolg op de bestseller Ventoux. Vijf jaar later zien we de vrienden Bart, Joost, David en André terug, vijftigers inmiddels. We bevinden on... »
Encyclopedie der Nederlanden Stamppot, het weer, jenever en seks met het licht uit: Bert Wagendorp en Wilma de Rek doken diep in alles waarvan zij dachten dat het 'typisch Nederlands' wa... »