Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Masser Brock ‘Masser Brock’ is de spectaculaire nieuwe roman van Bert Wagendorp, een wervelend verhaal over een columnist in het hedendaagse meningencircus, waarin de... »
Ferrara Ferrara is het vervolg op de bestseller Ventoux. Vijf jaar later zien we de vrienden Bart, Joost, David en André terug, vijftigers inmiddels. We bevinden on... »
Sportleven Vol hartstocht en humor en met een vlijmscherpe pen verhaalt sportschrijver Bert Wagendorp over alle facetten van de sportwereld, onder meer in zijn maandagc... »
Een zaterdagmiddag In het oorlogsverhaal ‘Een zaterdagmiddag’ van Bert Wagendorp vertelt de dochter van de schoolmeester haar zoon eindelijk wat er is gebeurd. Hoe een Enge... »
De wereld volgens Wagendorp Bert Wagendorp geeft ons houvast dankzij zijn blik op wat er in de wereld gebeurt. Met zijn vloeiende pen schept hij drie keer per week in de Volkskrant orde... »
Vader-en-Dochterboek Een boek met de Vaderdagcadeau-top-vijf. Een boek met de mooiste liedjes van vaders over dochters of andersom. Met handige tips voor het verwekken van een do... »
Een zaterdagmiddag In het oorlogsverhaal 'Een zaterdagmiddag' van Bert Wagendorp vertelt de dochter van de schoolmeester haar zoon eindelijk wat er is gebeurd. Hoe een ... »
Ventoux ‘Ventoux’ van Bert Wagendorp vertelt het verhaal van de jonge, veelbelovende dichter Peter Seegers, die op 25 juni 1982 verongelukt op de Mont Ventoux. D... »
Ventoux Ventoux van Bert Wagendorp is een ontroerende tragikomedie die zich uitstrekt van de Achterhoek in de jaren zestig en zeventig tot de Randstad en de Provence... »