Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Masser Brock ‘Masser Brock’ is de spectaculaire nieuwe roman van Bert Wagendorp, een wervelend verhaal over een columnist in het hedendaagse meningencircus, waarin de... »
Bislett Lezers,Zuid-Korea het land, Pyeongchang het district, Gangneung de stad en Science Oval en Ice Arena de banen: zo ziet de trechter naar olympische schaatsmed... »
Radio De Muur Miljoenen Nederlanders zijn grootgebracht met Theo Koomen en <i>Radio Tour de France</i>. Het wielrennen ontleent haar mythische charme nog steeds voor een g... »
Masser Brock 'Masser Brock' is de spectaculaire nieuwe roman van Bert Wagendorp, een wervelend verhaal over een columnist in het hedendaagse meningencircus, waarin de waa... »
Ventoux Op 25 juni 1982 verongelukt de jonge, veelbelovende dichter Peter Seegers op de Mont Ventoux. Dertig jaar later gaan zijn vijf beste vrienden, vier mannen en... »
Vader-en-Dochterboek Een boek met de mooiste liedjes van vaders over dochters of andersom, de voordelen van het hebben van een dochter, en dingen die je liever niet wilt weten ov... »
Ventoux en Ferrara Ventoux is een ontroerende tragikomedie over de oude vriendschap tussen vijf mannen en een vrouw. Ze gaan 30 jaar na het begin van hun vriendschap terug naar... »
Het jongensparadijs Bert Wagendorp kan eigenlijk over alles schrijven. Over Nederland of narigheid, schrijven of sport, illusie en droom zijn rijkdom aan onderwerpen is enorm. ... »