Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Huid en haar `Weddenschappen kun je winnen of verliezen. Gelijkspel bestaat niet. Wat wilde u eigenlijk van mij?
`Niet veel, antwoordt Roland. `Je begrijpt de e... »
De Joodse messias Xavier Radek is een in Basel woonachtige, geassimileerde, niet-joodse jongeman met een missie: hij wil meer weten over het lijden van de joden. Daarom beslui... »
Moedervlekken Otto Kadoke werkt als psychiater in een crisiscentrum: zijn specialiteit is suicide-preventie, hij dient mensen met een doodswens voor het leven te behouden.... »
Apocalyps Het is niet precies te voorspellen wanneer het zich zal openbaren, maar in <i>Apocalyps</i>, een nieuwe bundel verhalen van Arnon Grunberg, voelt het einde v... »
Kamermeisjes en soldaten Ongemerkt zal ik mijn neus duwen in gebruikte handdoeken en het ruiken: het leven. Ik zal hun haren uit de doucheputjes scheppen, ik zal er grondig naar kijk... »
De Heilige Antonio Na hun vaders dood zijn de jonge broers Paul en Tito en hun moeder Raffaella in een vrachtauto met watermeloenende Mexicaanse grens over gesmokkeld. In New Y... »
Blauwe maandagen Blauwe maandagen is de onthutsende debuutroman van Arnon Grunberg. Een zoektocht naar de liefde: ouderliefde versus betaalde liefde. Bekroond met de Anton Wa... »
Bezette gebieden <p>Otto Kadoke, de grensoverschrijdende psychiater uit <i>Moedervlekken</i>, keert terug in <i>Bezette gebieden</i>: nadat het verhaal van zijn alternatieve ... »
domReadyCallbacks.push( function() { new Error('Sorry, dit kan je alleen doen als je ingelogd bent. Als je nog geen lid bent, kun je dat hier worden.'); });