Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
toorntje heeft een recensie geschreven over Kerst in Virgin River door Robyn Carr. “Jeetje mina ik ben gewoon helemaal in de ban van Robyn Carr,wat zijn die boeken verslavend.
Iedere keer denk je dit boek zal wel minder zijn maar niks is minder...”»
ger heeft een recensie geschreven over De extase van Floor door Renee van Amstel. “nouw ik heb het met heel veel plezier gelezen en het is een geweldige schrijver hoor een 10 is het zeker waard hoor,groetjes ger menten”»
ivizonnetje heeft een recensie geschreven over Het licht van de zee door M.L. Stedman. “Een prachtig verhaal over verlies, vergeving en onzelfzuchtige liefde. Mooi beschreven wanneer de liefde alle grenzen overschrijd van het geweten.”»
ivizonnetje heeft een recensie geschreven over Vingervlug door Sarah Waters. “In de eerste instantie vond ik het begin nogal een uitzichtloos en deprimerend verhaal. Maar gaandeweg werd ik zo gepakt door de vlijmscherpe, geraffineerde ver...”»
toorntje heeft een recensie geschreven over Korenblauw door Leila Meacham. “Erg goed boek wat je totaal niet kan vergelijken met rozen van deze schrijfster.
Dit verhaal was voor mij erg verrassend zeker het einde.
Ze weet het verhaal we...”»
rodrik heeft een recensie geschreven over Toetsengetokkel door Rodrik Steverlynck. “Heer Slak verlangt al een eeuwigheid naar meer snelheid in zijn leven en breekt zijn hersens op zijn zoektocht naar een andere tijdsdimensie. De oplossing komt ...”»