Boek
Florence Darling is een opgewekte vrouw van negenendertig die positief in het leven staat en er trots op is dat ze wel tegen een stootje kan. Het ongeluk dient zich immers altijd aan met drie gebeurtenissen tegelijk in haar leven!
Dus wanneer ze op een ochtend op straat wordt gezet door haar zakenpartner en 's middags wordt verlaten door haar echtgenoot, weet Florence dat er nog meer slecht nieuws op komst is. Als haar zoon Monty niet lang daarna terugkomt van een rondreis door Australiƫ blijkt al snel wat dat is.
Tot haar schrik blijft het daar niet bij. Florence' plan om haar huis te verbouwen tot een tearoom dreigt te mislukken, haar zus blijkt labieler dan ze dacht en waarom laat de huisarts zoveel berichten achter op de voicemail?
Maar dan komt aannemer Will langs, een man met verborgen culinaire talenten, en Florence' leven, met al zijn ups en downs, ziet er ineens een stuk vrolijker uit.
'Een ontroerende roman die je aan het denken zet. Lynch' beste roman tot nu toe. En dat zegt wel wat, want ik heb ontzettend genoten van haar eerdere boeken, met name van De smaak van champagne.' - Radio New Zealand
Over de auteur
Sarah-Kate Lynch (1962) is journalist. Ze woont in Nieuw-Zeeland, maar is regelmatig in Ierland, waar haar familie vandaan komt. Zoet verlangen is haar vierde boek. Meest recent verscheen De smaak van champagne. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.