<Text datestamp="20181129T161144">Persoonlijke frustraties, irritaties en soms zelfs woede liggen ten grondslag aan dit boek. Kritiek zonder alternatieven aan t... »
Persoonlijke frustraties, irritaties en soms zelfs woede liggen ten grondslag aan dit boek. Kritiek zonder alternatieven aan te reiken is niet constructief. Opgeven geen optie. Met een mix van fictie en feiten heeft de schrijver een boek geschreven, waarin hij nogal wat overhoophaalt. Soms shockerend, dan weer met zeer praktische, goed onderbouwde oplossingen. Politiek, verweven in een vlot geschreven roman met humor en zelfspot, is ditmaal verre van saai. «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »