Boek
In Return to Base deelt Dominique Schreinemachers hoe zij van klein meisje in Zuid-Limburg terechtkwam bij haar droombaan bij de luchtmacht. Ze was er twintig jaar in dienst vocht letterlijk voor haar leven in Afghanistan. Haar verhaal van vastberadenheid, veerkracht en doorzettingsvermogen is niet alleen boeiend, maar ook inspirerend en motiverend.
Dit boek is een inspirerend verhaal van een meisje uit een kunstenaarsfamilie dat haar droom om militair helikopterpiloot te worden waarmaakte, ondanks de uitdagingen en gevaren die haar pad kruisten.
Voor liefhebbers van boeken als Groeipijn, Nu of nooit en Can't Hurt Me.
«
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.