Boek
Alles over het houden, verzorgen en kweken van goudvissen.
Dit boek is geschreven door een bekende biologe. In haar voorwoord stelt ze dat de goudvis een heel populair huisdier is maar ook het meest verwaarloosde huisdier. In de Goudvis geeft ze deskundig advies en vele tips voor het kweken en houden van goudvissen op een verantwoorde manier, in een aquarium of in een vijver.
De inrichting van een aquarium wordt besproken, evenals welke waterplanten geschikt zijn. De traditionele vissenkom wordt sterk afgeraden, en na het lezen van dit informatieve boek is het duidelijk waarom. Voeding en verzorging van de goudvis komt aan bod, maar ook de verschillende visziektes die kunnen voorkomen.Een hoofdstuk is gewijd aan de verschillende variëteiten van de goudvis, zoals de Oranda en de leeuwenkop. De informatie over het kweken van vissen is zeer interessant. Zo blijkt dat mannetjes en vrouwtjes na het kuitschieten uit de kweekbak moeten worden verwijderd, anders eten ze al hun pasgelegde eitjes op!
Een interessant en informatief boek, aan te raden voor iedere goudvisliefhebber! «
Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Er zijn nog geen recensies voor dit boek.