Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Twee tieten in een envelop De moeder van de elfjarige Wietske heeft borstkanker en Wietske weet dat haar moeder niet lang meer zal leven. Daarom wil ze geen lid meer zijn van de moppen... »
Gnoeg is gnoeg Waarom valt carnaval altijd vroeg of laat? Wat is er met het maarts viooltje aan de hand als het pas in april bloeit? Waarom krijgen ze in natuurfilms nooit ... »
Groot dierenwoordenboek DIeren hebben een naam: hond, kat, dolfijn, varken, luipaard, bizon. Die namen kennen we wel. Maar weten we ook waar ze vandaan komen en wat hun eigenlijke b... »
Wolters'spellingboekje voor scholieren Alle spellingregels glashelder uitgelegd. Meer dan 10.000 schrijftwijfelwoorden. Woorden van vandaag msnen en blingbling mp3speler chillen enzovoort. Verbuig... »
Zuig je weleens iets uit je duim? Heb je ooit ergens met de pet naar gegooid? Of k... »
Test je Nederlands Met dit gevarieerde puzzelboek kunnen jongeren van 9 - 15 jaar op een speelse manier hun kennis van het Nederlands verbreden, thuis of op school. Maar ook vo... »