Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
In de soete suikerbol Wie kent hem niet, de dromerige dikke suikerbollenbakker die een opdracht krijgt van de koning om 100 van die overheerlijk bollen te leveren. Maar Louw en zi... »
Zomerverhalen Zomerverhalen is een zonnige bundel met verhalen waarin de zon schijnt, de wereld geurt en het hoge gras uitnodigt tot het beleven van mooie avonturen. »
Het kerstfeest van twee domme kindertjes In een groot bos staan twee huizen - het ene is eigenlijk meer een hutje, het andere eigenlijk meer een kasteel. En toch vieren de mensen die er wonen het ke... »
De bengels in het bos Carla en Riene de zusjes mogen een poosje bij opa en oma wonen. Hun vader en moeder zijn op reis. Ze mogen in de grote tuin spelen en soms in het bos. Maar d... »