Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Flowers In The Attic The four children have perfect lives in a happy, golden family. Suddenly their father dies and the children now live alone, hidden in an airless attic. Their... »
Wervelstorm Ontmoet Sasha... ... in de nieuwe serie van Virginia AndrewsSasha is veertien en woont met haar moeder op straat. Na een ongeluk wordt Sasha wakker in het zi... »
Vertrapte bloem ‘Vertrapte bloem’ is het eerste boek in de tweedelige Lente-serie van Virginia Andrews.
Jordan March woont met haar ouders en broertje in het enorme land... »
Delia 3 Delia's gave ‘Delia’s gave’ is het derde en laatste deel van de Delia-serie van bestsellerauteur Virginia Andrews.
Je kunt nog zo rijk zijn, het helpt niet tegen ... »
Wervelstorm <p>Sasha is bijna veertien en leeft met haar moeder op straat. Op een dag worden de twee aangereden, en Sasha komt in het ziekenhuis terecht. Daar ontmoet ze... »
Een engel voor het paradijs ‘Een engel voor het paradijs’ is het vierde boek in de vijfdelige Casteel-serie van Virginia Andrews.
Annie heeft een gelukkige jeugd, met haar moeder He... »
Schaduwen in de tuin <p>Ontdek hoe het verhaal van de vervloekte familie Dollanganger begon...</p><p> </p><p>Het is 1918. Als de schuchtere Olivia Winfield ten huwelijk wordt gev... »