Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Killing the Shadows A killer is on the loose, bluring the line between fact and fiction. His prey - writers of bestselling crime novels - are unaware that they have scripted the... »
Het profiel Nieuw aangestelde profielschetser Tony Hill heeft in Het profiel, deel twee van Val McDermids thrillerserie over Tony Hill en Carol Jordan, zijn handen vol a... »
Zeemansgraf (POD)Als in Zeemansgraf van bestsellerauteur Val McDermid in het Engelse Lake District na een stortvloed aan regen een lijk met tatoeages tevoorschijn komt, ... »
1979 <p>Het is 1979. Sneeuwstormen, stakingen, opgegraven lijken, stroomstoringen, terroristische dreiging, en het Greatest Hits-album van Showaddywaddy op nummer... »
De man die zijn sporen wiste Als in De man die zijn sporen wiste, het vierde deel in de Karen Pirie-thrillerreeks van Val McDermid, een tienerjongen in een gestolen auto een ongeluk krij... »
De vervangster <p>Dwarsligger 623 is <em>De vervangster </em>van Val McDermid en is een Tony Hill-thriller.</p><p>Jarenlang vochten ze zij aan zij tegen de misdaad: psychol... »
De Miss Marple verzameling Met deze verzameling van twaalf gloednieuwe verhalen wordt het personage van Jane Marple aan een hele nieuwe generatie geïntroduceerd. Iedere auteur vindt A... »
Een duister domein In Een duister domein, het tweede deel in de Karen Pirie-thrillerreeks van Val McDermid, wordt cold case-expert Karen Pirie op twee verdwijningszaken gezet d... »