Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De bekeerlinge In een klein dorp in de Provence wordt sinds mensenheugenis over een pogrom en een verborgen schat gesproken. Eind negentiende eeuw vindt men in een synagoge... »
Kaneelvingers Sinds zijn debuut in de vroege jaren tachtig schreef Stefan Hertmans een indrukwekkend oeuvre bijeen dat bestaat uit romans, verhalen, essays, toneel en voor... »
Naar Merelbeke Op geestige en ontroerende wijze vertelt Hertmans de coming of age van een jongen in een Vlaams dorp gedurende de jaren vijftig en zestig van de vorige eeuw.... »
Muziek voor de overtocht Het volledige werk van een van de meest bekroonde en geprezen dichters van zijn generatie voor het eerst in een monumentale uitgave bijeenStefan Hertmans hee... »
De Bekeerlinge In een klein dorp in de Provence wordt sinds mensenheugenis over een pogrom en een verborgen schat gesproken. Eind negentiende eeuw vindt men in een synagoge... »
Jan Fabre Hortus/Corpus - ENG edition. Jan Fabre (1958) is internationaal bekend als een van de meest... »
Wij waar geen eind aan komt <em>Wij waar geen eind aan komt</em> is een ode aan het grootse en rijkepoĆ«zie-oeuvre van Stefan Hertmans. Deze bijzondere bloemlezingtoont het oeuvre in al... »
Plint Raamgedicht 'Je kunt je leven' Stefan Hertmans Je kunt je leven elk ogenblik<br/>Opnieuw beginnen door niets<br/>Meer te willen dan dit nu:<br/><br/>Blauw en geel, luchtsteen en zand,<br/>Het kappen van e... »