Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Sergio Herman, Peter Goossens & Roger Van Damme Never change a winning team. Dé bestseller van vorig najaar is klaar voor een vervolg. Het nieuwe boek laat alweer op een frisse, sprankelende en moderne ma... »
Sobremesa In <i>Sobremesa</i> geeft sterrenchef Sergio Herman een culinaire rondleiding over zijn Ibiza. Volop genieten, met zijn allen aan tafel zitten en eindeloos n... »
Just Cook It Koken zoals Sergio Herman in zijn sterrenrestaurants doet, kan bijna niemand. Hoeft ook niet, want de Zeeuwse top-chef kookt thuis precies zoals wij dat alle... »
Just Cook It Koken zoals Sergio Herman in zijn sterrenrestaurants doet, kan bijna niemand. Hoeft ook niet, want de Zeeuwse top-chef kookt thuis precies zoals wij dat alle... »
Sergio Thuis Sergio Thuis is een verzameling recepten van Sergio Herman, chefkok van... »
Sobremesa In <i>Sobremesa</i> geeft sterrenchef Sergio Hermans een culinaire rondleiding over zijn Ibiza. Volop genieten, met zijn allen aan tafel zitten en eindeloos ... »
De basis DE BASIS is een klassieker in kookboekenland. meer nog, "De Basis" is een statement: wie wil koken kan niet zonder de basis, wie wil experimenteren nog minde... »