Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Verloren woud Als Maja's leven in een nachtmerrie verandert, vlucht ze naar de plek waar ze als kind gelukkig was: het woud met zijn moeras.Op het moment dat ze haar laats... »
De nacht van de wolf Freelance journaliste Julia ontdekt in het natuurgebeid De Peel een aantal dode dieren. Het zijn vooral de sporen bij de kadavers die haar verbazen. Het lijk... »
Als de dag van toen Sara is met beginnende alzheimer opgenomen in een verzorgingstehuis, waar haar herinneringen een laatste houvast bieden aan haar vroegere leven. Als ze in ee... »
De kat van de buren Rust. Dat is alles wat Irene wil, als ze haar nieuwe thuis binnenstapt. Geen Iversson, geen herinneringen aan dat wat ze heeft gedaan.Of juist niet heeft ged... »
Het geschenk Jessica is pas gescheiden en zet alles op alles om zichzelf te bewijzen door een eigen paardenpension te beginnen. Op deze manier wil ze haar vader en ex-man... »
De boekenmoord De bibliothecaresse, Frida, houdt van regelmaat en orde, maar dat wordt verstoord als een bekende schrijver en boekenverzamelaar haar bibliotheek binnenstorm... »
Gebroken vleugels Gebroken vleugels is een psychologische roman van Sandra Berg, zoals alleen zij die kan schrijven. De talentvolle Sofie wil het maken als danseres. Een van d... »
Verdwaald in de nacht <p>In 'Verdwaald in de nacht' van Sandra Berg overkomt Danique het ergste wat een ouder kan overkomen: haar zoon stapt uit het leven. Wanneer ze voor het kle... »
Als water in een rad Als Elin na een stukgelopen relatie in het Zweedse Bodaby gaat wonen, leert ze molenaarsvrouw Sophie kennen, die een ernstig ziek dochtertje heeft.Heel even ... »
Reis naar het noorden Drie vriendinnen gaan op survival in de uitgestrekte bossen van Zweden om afstand te nemen van hun problemen, maar primitief kamperen in de regen is niet zo ... »