Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bedankjesdag Een krioelend zoekboek vol kriebelbeestjes. Met leuke feitjes én toffe zoekvraagjes. Voor zoekwondertjes vanaf 4 jaar.Fijne bedankjesdag! Alle kriebelbeestj... »
Beer op vakantie Een schattig verhaal over op vakantie gaan en weer thuiskomen. Voor kleine reizigers vanaf 4 jaar.Beer gaat op vakantie. Hij heeft een leuke dag aan het stra... »
Beer gaat verhuizen Papa en mama hebben groot nieuws voor Beer. Ze gaan verhuizen! Beer wordt er stil van. Wat zal hij al zijn vriendjes missen … Gelukkig is het nieuwe huis n... »
Eenhoorns bestaan wel/niet Eenhoorns bestaan niet. Maar Anna weet wel beter. Er woont er een onder haar bed en die reist overal met haar mee ... Een magisch verhaal voor kinderen vana... »
De moestuin van Muffin Een vrolijk en leerzaam boek over Muffin en haar moestuin. Voor lezers met groene vingers vanaf 4 jaar.Groentjes uit eigen tuin! Muffin toont haar vriendje K... »
Hallo, mijn toekomstige ik! Later als ik groot ben...Voor bijna alle kinderen is ‘later’ een fascinerend onderwerp. Met dit boekje kunnen kinderen zelf of met elkaar fantaseren over... »
Vos is verdrietig Vos is verdrietig omdat haar opa gestorven is. Ze denkt aan alle leuke dingen die ze samen deden. Haar vriendjes troosten haar met eikelkoekjes, een bos bloe... »
Noekie het spookdiertje Een schattig verhaal over bang zijn in het donker en die angst overwinnen. Voor klaarwakkere lezertjes vanaf 4 jaar.Het kleine spookdiertje Noekie is bang in... »
Vormen Skip loopt met papa en Mara naar school. Onderweg spelen ze ik zie, ik zie wat jij niet ziet. ‘Ik zie, ik zie wat jullie niet zien en het is rond,’ begin... »