Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kato gaat naar de dokter Kato voelt zich niet zo lekker, dus ze gaat met mama naar de dokter. Gelukkig mag Olivier ook mee. Dat maakt het minder eng! Eigenlijk valt het doktersbezoek... »
Beer is verliefd Een leuk verhaaltje over verliefd zijn en het niet durven zeggen. Voor hartendiefjes vanaf 4 jaar.Beer is verliefd op Eekhoorn. Hij heeft kriebels in zijn bu... »
Emoties Een vrolijk en warm boek waarin Skip kennismaakt met allerlei emoties. Voor peuters vanaf 30 maanden, met de taalontwikkeling van het kind als thema.Skip hee... »
Bedankjesdag Een krioelend zoekboek vol kriebelbeestjes. Met leuke feitjes én toffe zoekvraagjes. Voor zoekwondertjes vanaf 4 jaar.Fijne bedankjesdag! Alle kriebelbeestj... »
Eekhoorn wordt grote zus Een herkenbaar en warm verhaal over de komst van een broertje of zusje. Voor kinderen vanaf 4 jaar.Eekhoorn wordt grote zus! Haar familie en vrienden komen o... »
Jij bent bijzonder Een leuk verhaal over jezelf mooi en bijzonder vinden, gewoon zoals je bent. Voor alle kinderen vanaf 4 jaar.Kiki kijkt in de spiegel en vindt haar witte vac... »
Tellen Een vrolijk en warm boek waarin Skip leert tellen van één tot tien. Voor peuters vanaf 30 maanden, met de taalontwikkeling van het kind als thema.Skip, Mar... »
Kookboek bij voedselovergevoeligheid genieten van lekkere, makkelijke en veilige recepten. Leven met een voedselovergevoeligheid is voor degene zelf maar ook voor... »
De moestuin van Muffin Een vrolijk en leerzaam boek over Muffin en haar moestuin. Voor lezers met groene vingers vanaf 4 jaar.Groentjes uit eigen tuin! Muffin toont haar vriendje K... »
Beer op vakantie Een schattig verhaal over op vakantie gaan en weer thuiskomen. Voor kleine reizigers vanaf 4 jaar.Beer gaat op vakantie. Hij heeft een leuke dag aan het stra... »