Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De achterkant van de spiegel Peter en Ingrid achtervolgen een eigenaardige jongen van hun school. Tot hun verbijstering gaat hij niet naar een huis, maar naar een grot in een vreemd bos.... »
De zeven van Strak De zeven van Strak is een avontuurlijke en spirituele reis vanzeven mensen die rond 1876 vanuit Middelburg naar Tibetreizen. Onderweg langs steden als Vallet... »
Een kwestie van schaal Een kwestie van schaal bevat vijfentwintig korte verhalen. Sommige staan min of meer met elkaar in verband, zoals de verhalen onder de titel Post-apocalyptis... »
Mary Copeland Mary Copeland - Victoriaanse detective, deel 7 herbergt drie verhalen van de vrouwelijke detective die in het laatste decennium van de negentiende eeuw actie... »
Mary Copeland 3 GLB Mary Copeland – Victoriaanse detective, deel 3 gaat verder na de eerste twee verhalenbundels met elk vier verhalen van de vrouwelijke detective die actief ... »
Mary Copeland 4 Mary Copeland - Victoriaanse detective, deel 4 is weer een verhalenbundel met vier verhalen van de vrouwelijke detective die in het laatste decennium van de ... »
Zeeland in bezettingstijd Zeeland in bezettingstijd speelt zich af in de periode 1940-1944. Na het gewelddadige en vernietigende begin tijdens de meidagen van 1940 kwam het gewone lev... »
De milde Maerten Het huis De Milde Maerten staat al eeuwenlang in het centrum van Middelburg. En vaak mijmert De Milde Maerten over het verleden: hij heeft zoveel meegemaakt,... »
De landmeter Jan de Landmeter is aan het begin van de 20e eeuw timmermansbaas in Vlissingen. Hij ontmoet de mysterieuze Jansen, die bekend staat als de hypnotiseur 'Het O... »
De taal van het water De taal van het water is de tweede verhalenbundel van Robbert Jan Swiers. De onderwerpen lopen uiteen van verontrustende verhalen als In den Olifant en Karin... »