Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Tussen water en vuur Deze historische roman is gebaseerd op de dagboekfragmenten van de vader van de auteur, Gerard Swiers, die in 1940 met de Tweede Wereldoorlog werd geconfront... »
Jonas zoekt de lente Het is aan het eind van de winter. De sneeuw bedekt het land. Jonas is een paar dagen vrij. Hij slaapt bij oma op haar boerderij. Jonas is de winter zat. Hij... »
Mary Copeland De victoriaanse detective Mary Copeland wordt door haar oom en tante in het Londen van de late negentiende eeuw opgevoed en ontwikkelt zich tot een detective... »
Mary Copeland 2 Mary Copeland - Victoriaanse detective, deel 2 borduurt voort op de eerste verhalenbundel met vier verhalen van de vrouwelijke detective gedurende de eind ja... »
Mary Copeland Mary Copeland - Victoriaanse detective, deel 5 is inmiddels de vijfde verhalenbundel met vier verhalen van de vrouwelijke detective die in het laatste dece... »
Frenkie en de kapitein Frenkie heeft het niet zo leuk thuis en ook op school heeft hij het niet erg naar zijn zin. Als een pestkop uit zijn klas hem op een dag uitdaagt om op een b... »
Mary Copeland Mary Copeland – Victoriaanse detective, deel 2 borduurt voort op de eerste verhalenbundel met vier verhalen van de vrouwelijke detective gedurende de eind ... »
speurtocht Geschiedenis Voor Het Basisonderwijs 7 Speurtocht Werkschrift »
De taal van het water De taal van het water is de tweede verhalenbundel vanRobbert Jan Swiers. De onderwerpen lopen uiteen vanverontrustende verhalen als In den Olifant en Karin F... »