Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
April is de wreedste maand Voorjaar 1941. Virginia Woolf, tante van de jonge schrijver Quentin Bell en zijn zestienjarige zus Angelica, verdwijnt spoorloos. Bij een rivier wordtalleen ... »
Meester Max en de minimonsters 'Hèhè, die is weg,' zegt meester Max. 'Dat joch is geen Maximonster, het is een minimonster!' Een paar kinderen moeten daarom lachen. Maar Bram is jaloers.... »
Tik tik... wat is dat? Robbie is op het strand, hij wil naar de zee.
Mamma zegt: 'De zee is groot en diep en gevaarlijk. Ga er niet in. Kom maar met je schepje spelen, hier, lekker... »
Het heerlijke herfstboek <p>In deze heerlijke dikke voorleesbundel vind je de allerleukste voorleesverhalen over de herfst. Over hoe de herfst haar kleuren kreeg, over een knorrig bi... »
Hens up! Nou ja, zeg! Heb je ooit zoiets gelezen?
Een boef van een jongen die aan één stuk door 'Hens up!' roept, tot iedereen er dol van wordt.
Een ramp van een ... »