Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bram en de veelvraat Aaah wat ben ik eng Wat ben ik naar. Wat heb ik een trek. Bram ligt doodstil in bed. Bij het raam ziet hij iets. Iets groots iets engs. Het komt op Bram af. ... »
Kleine Ezel en het boebeest Arme Kleine Ezel! Zijn vriendje Jakkie wil liever met Kleine Ibis spelen, want zij heeft een nieuwe kiepauto. Heel alleen blijft Kleine Ezel achter.'Mamma?' ... »
Het abc van Kikker 'Zeg Kikker?' vroeg Rat. 'Ken jij alle letters al?'
'Jazeker,' antwoordde Kikker. 'Ik ken ze bijna allemaal. Jij toch ook?'
'Natuurlijk,' zei Rat. 'Maar la... »
In de weg, uit de weg Jaap en Paul staan bij een brug. Die brug is niet breed. Er kan er maar een op. Paul moet uit de weg. Dan kan Jaap naar zijn oom. Of Jaap moet uit de weeg. D... »
Kleine Ezel en de durfal 'Durf jij over die tak te lopen?' vraagt Jakkie.
Kleine Ezel aarzelt. De tak is dun en het water is koud.
Maar Quetzal zegt: '<i>Ik</i> durf het best.'
Qu... »
Het grote boek van meester Max De juf is niet in de klas. De meeste kinderen zitten al in de kring, maar aan de tafel van de juf zit meester Max. 'Waar is de juf?' vraagt Bram. 'Jullie juf... »
De dikke billenbijters Joes smoort een kreet van schrik en drukt zich tegen de muur. Zijn hart bonst als een razende. Daar in het water, dat is... dat lijkt wel... <i>Het is een kr... »
Meester Max en de minimonsters Omdat juf Wendy ziek is, komt meester Max invallen. En dat valt in het begin niet mee. Want kleuters doen alles anders dan grote mensen zouden willen. Veters... »