Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
<i>Afscheid</i> voorgelezen door Miryanna van Reed
<i>De BMI-... »
Amsterdam Noir 'Amsterdam noir', onder redactie van René Appel en Josh Pachter, vertelt over Amsterdam als een stad met een schaduwzijde, een rafelrand. Amsterdam is mooi,... »
Een baby in de supermarkt Omar werkt als vakkenvuller in een grote supermarkt.
Hij heeft het druk.
Dan is zijn buurvrouw Merel in de supermarkt.
Ze is daar met haar baby Roza in een b... »
Bloedheet <i>Bloedheet</i> is een kort verhaal uit de verhalenbundel <i>Hittegolf</i> van René Appel.
In <i>Bloedheet</i> heeft Kitty het vermoeden dat haa... »
Joyride & andere spannende verhalen In ‘Joyride’ zijn de allerbeste spannende verhalen van thrillerauteur René Appel samengebracht. Enkelen zijn in vertaling verschenen bij gerenommeerde A... »
Schone handen <p>Sylvia en Eddie hebben twee kinderen. Ze wonen in een groot huis in Amsterdam-Zuid en het ontbreekt hun aan niets. Maar er is één probleem: het vele gel... »