Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Ik val op jou! Ernest valt op Salomé. Tenminste, dat beweert mama. Maar trekt hij daarom aan haar haren? En pakt hij daarom haar muts af? Salomé snapt er niets van. Ze pr... »
De rijke uren van Jacominus Gainsborough In twaalf scènes vertelt Rébecca Dautremer het verhaal van Jacominus Gainsborough. Kleine dingen, grote momenten, vreugde, verdriet, twijfels, beproevingen... »
Middag Voor een geslaagd afspraakje moet je met z’n tweeën zijn (op z’n minst). Je spreekt een plek af, een dag en een tijd: ’s middags bijvoorbeeld, om twaa... »
Het kleine theater van Rebecca Rébecca Dautremer verwent haar lezers al jaren met prachtige, dromerige, sfeervolle illustraties. Ze verzamelde alle personages uit haar prentenboeken nu in... »
Eén enkele seconde Eén enkele seconde.Jij denkt vast: dat is ook niet veel.Toch zijn er sommige secondes die belangrijker zijn dan andere.In ieder geval voor Jacominus, maar o... »