Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Werner Tübke In dit rijk geïllustreerde boek wordt het oeuvre van Werner Tübke (1929-2004) toegelicht met essays.Tübke geldt als de belangrijkste schilder van de DDR. ... »
CRUX De publicatie CRUX combineert het werk van 4 schilders uit Leipzig: Martin Kobe (1973), Mirjam Völker (1977), Robert Seidel (1983) en Titus Schade (1984). D... »
Van Gogh tot Cremer Centraal in dit boek staat de artistieke pelgrimage van Nederlanders naar Parijs, die eind 19de eeuw op gang kwam en duurde tot en met de jaren '50. Honderde... »
Jeroen Krabbé - Gedroomde paradijzen Voor de nieuwste serie schilderijen van Jeroen Krabbé verdiepte hij zich in één van zijn helden: Paul Gauguin. Hij volgde de voetsporen van deze meester-s... »
Blauwbaard, Boudoir, Abattoir Yuri Honing & Mariecke van der Linden lieten zich voor hun multimediale installatie in de Tuinzaal van Kasteel het Nijenhuis (bij Heino) inspireren door de h... »
Joseph Klibansky - Leap of Faith Geïnspireerd door mode, design, architectuur, reizen en muziek geeft Joseph Klibansky (Kaapstad 1984) met zijn werk vorm aan een utopische wereld, waarin de... »
Rob Scholte - Reproductie verplicht Rob Scholte (geboren Amsterdam, 1958) is de koning van het copyright. Afbeeldingen uit kunst en reclame, maar ook uit het alledaagse leven, vormen het uitgan... »
Jan Sluijters oorlogprenten, 1915-1919 Tussen 1915 en 1919 verschenen in De Nieuwe Amsterdammer spotprenten van de hand van Jan Sluijters. Sluijters, vooral bekend van zijn kleurrijke portretten v... »
Droomwerk Marte Röling ontwierp een reeks 'droombeelden', dat wil zeggen beelden die ze heel graag zou willen maken maar die om verschillende redenen nooit gerealisee... »
Nieke Koek - Gelichaamd Nieke Koek (Roelofarendsveen, 1982) heeft een levenslange fascinatie voor het (on)vermogen van het menselijk lichaam.Haar werken zijn poëtische vertalingen ... »