Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Werner Tübke In dit rijk geïllustreerde boek wordt het oeuvre van Werner Tübke (1929-2004) toegelicht met essays.Tübke geldt als de belangrijkste schilder van de DDR. ... »
Goldbrun - Yuri Honing en Mariecke van der Linden Een Gesammtkunstwerk, een zaal met schilderijen, beelden en muziek. Het thema is Europa, evenzeer het continent van schoonheid en cultuurals het continent va... »
Jeroen Krabbé - Gedroomde paradijzen Voor de nieuwste serie schilderijen van Jeroen Krabbé verdiepte hij zich in één van zijn helden: Paul Gauguin. Hij volgde de voetsporen van deze meester-s... »
Joseph Klibansky - Leap of Faith Geïnspireerd door mode, design, architectuur, reizen en muziek geeft Joseph Klibansky (Kaapstad 1984) met zijn werk vorm aan een utopische wereld, waarin de... »
Marte Röling Marte Röling - Portretten van een Liefde <br/><br/><br/>Marte Röling (Amsterdam 16 december 1939) staat bekend om haar grote schilderijen en beelden. Zij s... »
Paul Citroen 1896-1983 In Paul Citroen (1896-1983) wordt het veelzijdige oeuvre van deze bijzondere kunstenaar belicht aan de hand van twee themas: het modernisme en het portret. D... »
Onrust De expositie ‘Onrust’ in Museum De Fundatie in Zwolle is een combinatie van audiovisuele installaties, teksten, muziek en projectie. Junte Uiterwijk –b... »