Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Daily India - Fotocolumns van een reiziger Schrijver en fotograaf Peter de Ruiter heeft in 2002 bijna negen maanden in AziĆ« gereisd. Ongeveer de helft van de tijd heeft hij doorgebracht in India, aan... »
Rooksignalen In de luisterserie 'Rooksignalen' zoekt Peter de Ruiter het antwoord op de vraag waarom roken in Nederland zo hardnekkig is en wat daar aan kan worden gedaan... »
Kiezen en delen De serie <i>Wensvaders</i> volgt het Amsterdamse gaykoppel Kerry en Carsten, die over enige tijd vader hopen te worden van een tweeling. Twee meisjes. Ze sta... »
Birma live! Birma live! - Foto's & verhalen van een reiziger
'Birma live!' bevat een bondig verslag van De Ruiters hernieuwde kennismaking met land en volk in... »
Wensvaders Twee mannen worden vader van een tweeling met een draagmoeder in Mexico. Het gaykoppel Kerry en Carsten wil graag een gezin vormen. Na een aantal vruchteloze... »
Een andere vader dan die ik heb gekend Luister in deel 2 van 'Stille getuigen' naar Gert Oostindie, tot voor kort directeur van het Koninklijk Instituut voor Taal-, Land- en Volkenkunde in Leiden.... »
Digitaal fotograferen in een oogwenk Het ebook van 'Digitaal fotograferen in een oogwenk' is de elektronische versie van de gelijknamige 'snelgids' van Peter de Ruiter, die inmiddels 6 boeken ov... »
De levenslijn van Jan Eusman Jan Eusman is 21 als hij in 1941 in het Oranjehotel belandt, het huis van bewaring in Scheveningen dat in gebruik is bij de Duitse bezetter. Zijn vergrijp is... »