Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Kiezen en delen De serie <i>Wensvaders</i> volgt het Amsterdamse gaykoppel Kerry en Carsten, die over enige tijd vader hopen te worden van een tweeling. Twee meisjes. Ze sta... »
Om mooie digitale foto's te maken hoef je geen techneut te zijn of gebruiksaanwijzingen door te worstelen. Met een p... »
Een serie over eenzaamheid Eenzaamheid is moeilijk te omschrijven, want er zijn vele verschijningvormen. Je kunt alleen zijn tussen mensen, als je diepgang mist of de vanzelfsprekendhe... »
Luisterfoto De belangrijkste foto's van vooraanstaande fotografen
In Luisterfoto vertellen drie vooraanstaande fotografen over de vijf belangrijkste foto's ui... »
Bitcoins beter begrijpen Veel producten en diensten in ons leven zijn gedigitaliseerd: informatie, muziek, fotografie, video, shoppen. Wat er nog aan ontbreekt, is een digitaal betaa... »
Een andere vader dan die ik heb gekend Luister in deel 2 van 'Stille getuigen' naar Gert Oostindie, tot voor kort directeur van het Koninklijk Instituut voor Taal-, Land- en Volkenkunde in Leiden.... »
Muzikale pioniers en hun aanjagers In ‘Muzikale pioniers’ gaat Peter de Ruiter op zoek naar ontdekkers van nieuwe klanken én naar de mensen die de luisteraar een dienst bewijzen door deze... »
Beelden van Birma Schoonheid en schaduwkanten van een omstreden natie
In Beelden van Birma schetst auteur en reisfotograaf Peter de Ruiter anno 2009 zowel de schoon... »
Wat leest u? ‘Wat leest u?’ Met die brandende vraag stapt Peter de Ruiter de trein in van Den Haag naar Middelburg. De antwoorden die hij van reizigers krijgt zijn ze... »