Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Moet je horen... Als Peter de Ruiter in 2017 zijn eerste podcast maakt, kan hij niet meer ophouden. In ruim 2,5 jaar maakt hij er meer dan honderd. Een groot aantal daarvan i... »
Dat spul moeten ze door het drinkwater doen Hoe raak je verslaafd? En waarom is de één er gevoeliger voor dan de ander? En: hoe kom je van je verslaving af? Het ontnuchterende antwoord is: nooit, ook... »
Luisterdoc Bitcoin is de eerste technologische vernieuwing die de consument geen geld kost, maar geld kan opleveren. Het instapniveau is laag. Peter de Ruiter schreef h... »
Dia de la Fabiola Draagmoeder Fabiola vertelt hoe het is om afscheid te moeten nemen van de tweeling die zij op de wereld heeft gezet. En hoe vaderen Carsten en Kerry alleen m... »
De Podcastprofessor Podcasts staan aan het begin van een veelbelovende toekomst. In zijn boek <i>De Podcastprofessor</i> legt Peter de Ruiter zijn oor te luister bij luisteraars... »