Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De kleurenvanger Tijdens een van de heetste zomers van de eeuw lopen een jongen en een meisje elkaar letterlijk tegen het lijf. Een tijdlang zwerven ze samen rond in Brugge t... »
No man's land - Nederlandse versie Wat als dieren de enige overlevenden zouden zijn? De nieuwe fotoreeks van Henk van Rensbergen brengt een post-apocalyptische wereld in beeld, even spookachti... »
Zing Zing In ZING ZING gaat Peter Verhelst op zoek naar de gezangen van de nacht, of naar de gezangen van het woord 'onverrichterzake', naar zingende gebouwen...<br/>E... »
Zon In <em>ZON</em> spelen de gedichten zich af op het strand of in zee, in een auto of in een lichtgevend huis, maar altijd speelt de zon een rol. Op een gegeve... »
Huis van de aanrakingen Tomoko Kidman is een archeologe die het oudste beeldhouwwerk ter wereld opgraaft. Ze wordt in het Japanse schaakspel ingewijd in een gebouw met het huisnumme... »
Medea / Moby Dick Medea en Moby Dick. Twee schrikbarende personages uit de wereldliteratuur. Twee befaamde mythes rond wraak. Medea ging de geschiedenis in als de vrouw die ha... »
2050 Het iconische jaar 2050. Alles is fundamenteel veranderd.Wie willen we zijn? Wie is de vijand? Waar kunnen we overleven?Hoe kunnen we in deze tijden afscheid... »