Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Trouwboekje Een man kijkt door een glazen wand naar zijn dochtertje. Ze is nog maar twee dagen oud. Herinneringen aan zijn eigen kinderjaren golven in hem omhoog - voora... »
Nachtelijk ongeval Kort voor zijn eenentwintigste verjaardag wordt een man op de Parijse place des Pyramides geschept door een Fiat. Aan het stuur zit een vrouw die hij ergens ... »
Villa Triste <p>De hoofdpersoon van <em><em><em>Villa Triste</em></em></em> is een jongeman die het roerige Parijs van de vroege jaren zestig ontvlucht, waar een sfeer va... »
Uit verre vergetelheid Een man wordt ondergedompeld in herinneringen aan Parijs en Londen in de jaren zestig. Hij dwaalde er met hetmeisje op wie hij verliefd was door illegale gok... »
Slapende herinneringen Parijs in de jaren zestig. Het waren opwindende tijden, jongeren klommen op de barricaden, vochten tegen de bestaande gezagsverhoudingen en eisten meer vrijh... »
Om niet te verdwalen De schrijver Jean Daragane probeert een pijnlijke gebeurtenis uit zijn verleden te vergeten. Maar als het adresboekje dat hij is kwijtgeraakt door twee louch... »