Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het Beste uit Mysterieus België Patrick Bernauw is de auteur en de stem van deze collectie min of meer waargebeurde verhalen.Het was in 2019 dat Antoine Derksen, een Nederlander die in Hass... »
Het geslacht van de engel Lang geleden las Patrick Bernauw in De Zwanen van Stonehenge, het onvolprezen boek van Hubert Lampo over het magisch-realisme, over de schrijver Arthur Mache... »
Lange wapper leeft! De Vlaamse auteur en performer Patrick Bernauw speelde voor u Lange Wapper Leeft! naar een scenario van hemzelf en Dirk Dobbeleers. We verzamelden voor u enk... »
Twee koningskinderen Een tiental jaren na de Ramp. Twee koningskinderen hebben elkaar zo lief. Eva en Jonas zijn door hun vaders aan elkaar beloofd. Ze horen bij elkaar, zoals Ro... »
Van Galgenberg tot Duivelsput Ongetwijfeld heb je al gehoord van de Bermuda Driehoek, maar bij de abdij van Affligem, op de grens van Oost-Vlaanderen en Brabant, is een gelijkaardige – ... »
Stemmen uit de geschiedenis In 2018 is het 400 jaar geleden dat Filips-Willem van Oranje stierf en in de Sint-Sulpitiuskerk te Diest werd begraven. Naar aanleiding hiervan publiceerde I... »
Het geslacht van de engel Lang geleden las ik in De Zwanen van Stonehenge, het onvolprezen boek van Hubert Lampo over het magisch-realisme, over de schrijver Arthur Machen. Hoe hij me... »
Het bloed van het lam In het holst van de nacht wordt Maarten Dejonckheere opgebeld door Lena Christiaenssens. Maarten maakt een tv-documentaire over De Rechtvaardige Rechters, he... »