Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Total loss Weet jij hoe je een Blork vangt? Hoe je het best een Copy 2000 kunt gebruiken? Waar de muntjes naartoe gaan nadat ze door een automaat werden opgeslokt? Kid ... »
Silence of the lamps Kid Paddle zou eigenlijk "King Paddle" moeten heten, want hij is zo'n geweldige videogamer (vooral in spelletjes waarin je op Blorks schiet). Maar Kid heet n... »
Watergate Hersenexplosies? Check. Onthoofdingen van Blorks? Check. Bloeduitspattingen? Check. Alle ingrediënten zijn alweer verenigd voor een knotsgek nieuw album van... »
Bad Cave Eenvoudiger wordt een videogame niet: eenkleine held met twee linkerhanden, een domme prinses, hysterisch en bijna evenonhandig als haar redder, en dan een b... »
Slime project Kid Paddle is helemaal back in the game! Tussen het elfde en twaalfde album moesten de fans liefst vier jaar geduld oefenen, nu ligt na nauwelijks een jaar h... »
Panik Room Hoewel het intussen vier jaar geleden is dat het laatste album van ¿Kid Paddle¿ verscheen, lijkt onze kleine computercrimineel geen haar veranderd. Hij pes... »
De moordende mummie is niet van steen Kid Paddle is uiteraard niet alleen de kwajongen die van s ochtends tot s avonds voor zijn spelcomputer zit om Blorks neer te maaien. De fantasie van Kid is ... »
Princess over Erwas eens… een ‘prins’ op een ‘wit paard’, die de prinses probeerde te reddenen… je kent het sprookje wel, een verhaal zo oud als de straat. All... »