Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Beauty trap Eenvoudiger kan moeilijk voor een videospel:een buitengewoon onhandige held, een domme en hysterische prinses die bijnaeven onhandig is als haar redder, en e... »
Paddle... my name is Kid Paddle Als je er even bij stilstaat vind je inderdaad nogal wat gelijkenissen tussen het leven van Kid Paddle en dat van 007... Op enkele details na uiteraard. Maar... »
Very bad trip Kleine Barbaar, de virtuele avatar van Kid Paddle, tekent weer present voor een rondje tekstloze eenpaginagags vol geschifte en onvoorspelbare wendingen. Zij... »
Waterminator Pikurax is doodsbang voor hem sergeant Kotzkwijl staat te beven op zijn benen wanneer hij hem ziet en Brutor begint al te huilen als hij zn naam hoort. Overi... »
The Snow Must Go On Red de prinses… of niet. Wat het videospel Game Over precies inhoudt? Kleine Barbaar (die niet altijd even slim is...) moet een prinses redden (die ook nie... »
Boing! Boing! Bunk! Hij vult zijn dagen met het uitschakelen van angstaanjagende monsters en slijmerige gedrochten. Kid Paddle is geen intergalactische geheim agent maar een doo... »
Ai ai Eye In de virtuele wereld van Kleine Barbaar vallen de lijken bij bosjes. Doorboord, verscheurd, verbrand, verpletterd of verslonden? Keuze zat! Telkens weer lei... »