Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
StripGlossy 5,5 De laatste ideeën... Jan Kruis omvat veel meer dan Jan, Jans en de kinderen alleen. Onlangs is er veel oud werk teruggevonden, maar ook nieuw ongepubliceerd werk, dat Jan Kruis h... »
De honden van Marduk Door zijn vele omzwervingen is ieder spoor van Storm, de anomalie voor Marduk, de theocraat van Pandarve, verloren gegaan. Marduk heeft daarom speciaal getra... »
100 pagina's Dick Dick Matena is één van de meest productieve en veelzijdige striptekenaars<br/>van Nederland. Zo tekende hij o.a. Panda, Tom Poes, diverse Disney karakters,... »
Cacoïne en commando's Algemeen bekend is dat de algemeen onbekende voormalige Nederlandse kolonie Marihuwijne de enige vindplaats ter wereld is van de fossiele mest van de prehist... »
Hommages Storm bestaat 45 jaar en daarom brengen 11 stripmakers op geheel eigen wijze een hommage aan de stoere stripheld die in 1975 het levenslicht zag.Fred de Heij... »
Het zwaard van de maagd <p>We bevinden ons in het jaar des heren 1416. Temidden de jachtvelden van het slot Champtoce raast er een trotse jachtstoet zijn prooi na; een prachtig edel... »
Het vuur en de maagd Te Rheims wordt de dauphin gekroond tot koning Karel VII van Frankrijk, in aanwezigheid van Jeanne D’ Arc. Na de plechtigheid ontmoet Johan Thierry. Veel ... »