Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Verhalen voor de vossenbroertjes Gouden Griffel-winnaar Lida Dijkstra (o.a. De wonderverteller) en Gouden Penseel-winnaar Thé Tjong-Khing maakten een vervolg op Van den vos Reynaerde: Verha... »
De briefjes van Bing In De briefjes van Bing maakt Lida Dijkstra (bekend van o.a. de Dierderij- en Willemijn-boeken) het onderwerp pesten onder kleuters bespreekbaar. Met prachti... »
Dex Durfal Dex mag voor het eerst een bezoekje brengen aan het Mirakel Museum, waar zijn ouders werken. De bewaker Teun brengt slecht nieuws: er zijn meerdere schatten ... »
Kiki fangt in pake Ik haw in pake of beppe noadich, seit Kiki. Se sit op it oanrjocht wylst mem de ôfwask yn e masine docht. Mem sjocht op. In pake of beppe? Hoesa?
... »
De schedel van kristal Dex Durfal kampeert met zijn ouders in het oerwoud in Peru. De ouders van Dex zijn altijd op zoek naar nieuwe spannende spullen voor het Mirakel Museum. Nu z... »
Sprokia. Waar is Geelkapje? Briljante nieuwe serie van Lida DijkstraIn Sprokia staan de kinderen van bekende sprookjesfiguren centraal: prins Frok, die af en toe in een kikker verandert... »
Dutje Een prentenboek met een hoge aaibaarheidsfactor!<br/>Papa Dax en mama Door liggen luid te snurken. De winterslaap is nog lang niet <br/>voorbij, maar kleine ... »
Wachten op Apollo Het is orakeldag in Delphi. Een lange rij mensen staat te wachten voor de tempel van Apollo. Dan begint de vogel Cornix verhalen te vertellen. In die verhale... »
Stoppen! Jesse en papa gaan allebei stoppen. Jesse met duimen en papa met roken. Wie na een maand wint, krijg een pot met geld. Lukt het niet, dan wint mama. Helaas v... »