Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Goed gedaan, Zwit! Te - tu, te - tu! Steef Stekel speelt in de tuin. Hij is een zieken-wagen. Suus is de dokter. Ze zoekt een zieke. Kijk, daar zit Zwit! Kom, poes! Jij bent... »
Taco en Cato Hey! Ken jij Taco en Cato? Zij kenden elkaar niet.Maar op een dag kwam Cato in het huis tegenover Taco wonen.Nu zijn Taco en Cato dikke vrienden. En ze zitte... »
Wat doe je nou, Brit? Steef en Suus bouwen samen een doolhof. Ze zetten Brit erin. De hamster rent door de gangen. Wat een leuk spel! Maar dan zit Brit stil … Wat doet hij daar?... »
Brit is weg! Deel 1 in de serie Avonturen van Steef StekelSteef Stekel woont naast een veld. Een groot groenveld. Hij speelt er vaak met de bal.Maar nu staat er een hek. ... »
De groene reis van Pien en Gijs Er valt een brief op de mat. Een brief van het reisbureau. Maar wat erin staat, is niet leuk. Het heeft te maken met brand. De vakantie naar Griekenland kan ... »
De groene reis van Pien en Gijs Er valt een brief op de mat. Een brief van het reisbureau. Maar wat erin staat, is niet leuk. Het heeft te maken met brand. De vakantie naar Griekenland kan ... »
Muis Mies en het hospice Een lichtvoetig prentenboek over zware thema’s als ongeneeslijke ziekte, dood en verlies.De familie Muis komt te wonen in een stevig nieuw hol in het bos. ... »
Brit is weg Steef Stekel woont naast een veld. Een groot groenveld. Hij speelt er vaak met de bal.Maar nu staat er een hek. Een hoog hek. Op het veldwordt gebouwd.Steef ... »
We bouwen een huis In dit boek wordt de gelijkenis van de wijze en de dwaze bouwer door Lianne Biemond naverteld in verzen.Rijm en metrum dragen eraan bij dat kinderen bij het ... »
De groene race van Siem en Mees Onze droom? Bij ieder huis een boom!’ Dit plan bedenken Siem en Mees voor hun woonplaats Westplas. Alle scholen mogen meedoen aan de verkiezing voor de kin... »