Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
De groene reis van Pien en Gijs Er valt een brief op de mat. Een brief van het reisbureau. Maar wat erin staat, is niet leuk. Het heeft te maken met brand. De vakantie naar Griekenland kan ... »
Brit is weg! Deel 1 in de serie Avonturen van Steef StekelSteef Stekel woont naast een veld. Een groot groenveld. Hij speelt er vaak met de bal.Maar nu staat er een hek. ... »
Wat doe je nou, Brit? Steef en Suus bouwen samen een doolhof. Ze zetten Brit erin. De hamster rent door de gangen. Wat een leuk spel! Maar dan zit Brit stil … Wat doet hij daar?... »
Het licht tegemoet Opeens valt het licht uit. Lisanne grijpt Bart bij de arm. ‘Doe je lamp aan’, zegt Bart tegen haar. ‘Beter van niet. Dan hebben we straks helemaal geen... »
Muis Mies en het hospice Een lichtvoetig prentenboek over zware thema’s als ongeneeslijke ziekte, dood en verlies.De familie Muis komt te wonen in een stevig nieuw hol in het bos. ... »
De zoon die terugkwam Het verhaal van de verloren zoon wordt door Lianne Biemond op aansprekende wijze verteld in verzen. Rijm en metrum dragen bij om het kind bij het verhaal te... »
Brit is weg Steef Stekel woont naast een veld. Een groot groenveld. Hij speelt er vaak met de bal.Maar nu staat er een hek. Een hoog hek. Op het veldwordt gebouwd.Steef ... »
Het geheim van Grit Steef Stekel woont naast Suus. Samen gaan ze klussen bij oom Piet. Ze maken een hok met een klep. Maar voor wie is het hok? Steef en Suus helpen ook tante Ri... »