Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Bij ons in de straat Bij ons in de straatvan nummer 1 tot nummer 10wonen hele rare mensen.Kom, dan laat ik ze je zien!In Bij ons in de straat stellen Koos Meinderts en Annette Fi... »
De koning gaat uit varen De koning gaat uit varen. Wie gaat er met hem mee?Twintig sterke roeiers,op een rijtje, twee aan twee.Daar zijn de eerste roeiers,de tweeling Snuf en Snuit.S... »
Voor altijd vandaag De poëzie van Koos Meinderts is licht van toon, een tikje weemoedig, maar nergens nostalgisch. Hij neemt de lezer mee in zijn wereld van verwondering, ontro... »
De liedjesalmanak verjaardagskalender Een heuse Liedjesalmanak verjaardagskalender zodat je nooit meer de verjaardagen van je geliefden vergeet. De prachtige illustraties van Annette Fienieg nodi... »
1-0 voor buurvrouw Krul Maite voetbalt bij Roodwit 70. Ze speelt de sterren van de hemel. Elke zaterdag weer. Later wordt ze beroeps. In Amerika. Zeker weten. De enige die dwarsligt... »
Het grote Rijksmuseum voorleesboek Kunst is er om naar te kijken. Natuurlijk is er bij elk schilderij een officieel – kunsthistorisch – verhaal. Zo’n verhaal kan je helpen een kunstwerk ... »
Zebedeus en het ganzenbord van Wisse Op een dag krijgt Zebedeus de Beer een ganzenbord opgestuurd, afkomstig van ene Wisse, die hem een goeie hand van gooien wenst.Even later staat Zilver voor d... »
Naar het noorden Het is oorlog, het is winter en er is in de grote steden nauwelijks nog te eten. Jaap, Nel en Kleine Kees vertrekken per binnenschip met een grote groep onde... »
Lucas in de sneeuw Lucas in de sneeuwKoos MeindertsDe zon scheen, zijn vader zong een liedje van de Beatles, vogels schoten weg voor hun wielen, Lucas voelde zich gelukkig. Het... »