Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Angelino en de drie koningen Drie koningen met een kameel, op weg naar zijn dorp. Snel brengt Angelino iedereen op de hoogte. De mensen zijn blij verrast en willen graag opvallen bij het... »
Ballade van de dood ZILVEREN GRIFFEL 2009
'Er was eens een koning machtig en groot
Die had slechts één vijand en dat was de Dood.
Waarom moest de Dood toch zijn leven bederven... »
Bij ons in de straat Bij ons in de straatvan nummer 1 tot nummer 10wonen hele rare mensen.Kom, dan laat ik ze je zien!In Bij ons in de straat stellen Koos Meinderts en Annette Fi... »
Lang zal ze leven Op weg naar school ziet Eva een oude vrouw op het spoor staan, terwijl de slagbomen rinkelend naar beneden gaan. Ze bedenkt zich geen seconde en trekt de vro... »
Het regent zonlicht Voor dit boek draaiden Koos Meinderts en Annette Fienieg de rollen eens om: Annette Fienieg maakte kleurrijke, poëtische prenten, waardoor Koos Meinderts zi... »
Liedjes zonder grenzen Liedjes zonder grenzen is een prachtigeverzameling van 24 kinderliedjes van over de hele wereld,schitterend geïllustreerd door Annette Fienieg. In hetboek e... »
Liebermann Meneer Max schetst overal en iedereen die hij tegenkomt.
Hij schildert de mensen zoals ze zijn. Ook de meisjes van het Burgerweeshuis.
Op een dag mogen ze me... »
De kinderverslinder (set van 6) De meeste grote mensen snappen het niet. ‘Je hoeft echt niet bang te zijn voor het donker’, zeggen ze. Maar jij weet natuurlijk wel beter. Die grote mens... »