Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Drie katten op een rij Noor heeft drie katten.
Kit, Stip en Ros.
Drie katten op een rij.
Ze eten vis. En spek.
Ze mogen niet blijven, zegt mam.
Ook niet als Noor het heel lief v... »
Ga je nu eindelijk dat boek schrijven! <p>‘Ooit schrijf ik een boek.’ We horen het vaak zeggen. Maar hoe begin je eraan? En vooral: hoe maak je het af?</p><p>Op aanstekelijke wijze biedt Kaat ... »
30.000 woorden van Charlie Het zit Charlie niet mee. Net nu ze van de daken wil schreeuwen dat mooie Orhan verliefd op haar is kondigt Charlies moeder aan dat ze depressief is. Binnenk... »
Cheffie is de baas Chef, Puf en Boogie zijn drie teckels. Ze wonen in huis bij Emma. Daar doen ze alleen waar ze zelf zin in hebben. Cheffie is de oudste. Hij is de baas.Puf is... »
Het grote Rijksmuseum voorleesboek Kunst is er om naar te kijken. Natuurlijk is er bij elk schilderij een officieel – kunsthistorisch – verhaal. Zo’n verhaal kan je helpen een kunstwerk ... »
Een week bij jou, een week bij mij Fien komt op bezoek bij Fox en schrikt van de andere lucht, de onverwachte geluiden en de vreemde dieren. Maar ze hebben een heerlijke tijd samen. Fox gaat b... »
Een week bij jou, een week bij mij Fien komt op bezoek bij Fox en schrikt van de andere lucht, de onverwachte geluiden en de vreemde dieren. Maar ze hebben een heerlijke tijd samen. Fox gaat b... »
De neus van Arthur De familie Staartjes is geen gewone familie.Ze kunnen beter ruiken dan de gemiddelde mens, eten veel vlees en krabben zich wat vaker. De negenjarige Arthur k... »
Cheffie bijt door Chef, Puf en Boogie moeten naar een hondenhotel. Boogie vindt het spannend. Puf is bezorgd om Kippetje. En Chef? Die haat het. Al die vreemde honden! Hier ka... »