Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Wildpark Rotterdam In het kielzog van 's werelds meest succesvolle diersoort Homo sapiens hebben steeds meer dieren en planten hun leefgebied naar de stad uitgebreid. Bergketen... »
Zonder de meteoriet waren we er niet De grote panda zit in zijn bamboebos, hij knaagt langzaam op een taaie scheut en bekommert zich om niets. Dat vindt hij fijn. Het interesseert de grote panda... »
Ontplofte aap Er leven op dit moment ongeveer zes miljard mensen op aarde en dat aantal neemt in rap tempo toe. Hoe is dat mogelijk en waar gaat het naar toe?Om die explos... »
Nobel op de kaart Hoeveel Nobelprijswinnaars heeft Nederland om te koesteren? Wie waren en zijn zij? Wat deden zij? En wat is er van hun leven en werk nog terug te vinden in h... »
Jelle's weekdieren De geweldig saaie maar ook ontzettend interessante axolotl, het nare maar toch zeer geliefde lieveheersbeestje, de wonderlijke seksuele aantrekkingskracht va... »
Zonder de meteoriet waren we er niet Zonder de meteoriet waren we er niet - de mens als evolutionaire toevalstrefferDoor Jelle ReumerDe grote panda zit in zijn bamboebos, hij knaagt langzaam op ... »
Zonder de meteoriet waren we er niet De grote panda zit in zijn bamboebos, hij knaagt langzaam op een taaie scheut en bekommert zich om niets. Dat vindt hij fijn. Het interesseert de grote panda... »