Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Pjotr Pjotrs moeder is al lang dood. Hij en zijn vader zijn de beste vrienden. Dan moet Pjotrs vader naar de gevangenis. Waarom? In woede heeft hij een man neerges... »
Pjotr De allereerste jeugdroman van Jan Terlouw met een nieuw omslag
<p>Pjotr woont sinds de dood van zijn moeder alleen met zijn vader Sergei, ze zijn beste vrien... »
Koning van Katoren Dit dyslexie vriendelijke boek is gemaakt met het dyslexieletter font en maakt het dyslecten makkelijker om te lezen en met minder fouten, met als doel het l... »
En broederschap? Vrijheid spreekt niet vanzelf '...ook zag ik mijn vader uit de voordeur van de pastorie komen. Hij was een man met een sportief hart, maar lichamelijk was iedere sportiviteit hem vreemd. ... »
Kop uit 't zand Bart en Arie zijn biljartvrienden. Terwijl Bart hartstochtelijk verliefd is op Fleur, maakt Arie, ingenieur bij Rijkswaterstaat, zich grote zorgen over de ui... »
De uitdaging en andere verhalen Evert de Wit is een beetje arrogant. Hij gaat er prat op dat hij zich nergens over verbaast. Inderdaad is hij de nuchterheid zelve. Bastiaan kan dat niet uit... »
Zoektocht in Katoren Katoren veertig jaar later: Koning Stach is oud. Koss is jong. Met zijn zestien jaar zorgt Koss voor zichzelf - en voor zijn geiten. Op een dag ontmoet hij d... »
Oosterschelde Windkracht 10 <p><em>Oosterschelde Windkracht 10</em> van bestsellerauteur Jan Terlouw vertelt het verhaal van de nacht van zaterdag op zondag 1 februari 1953, als de Zeeu... »