Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Alexander Gogel (1765-1821) Gogel was een fascinerende persoonlijkheid met een zeer interessante loopbaan in de turbulente Bataafs-Franse periode (1795-1813). Deze Amsterdamse koopman s... »
Wolf. Sporen in de sneeuw Er wordt alarm geslagen bij de Hilversumse politie. De aanleiding is een telefoontje van een bewoonster van een villa in het Spanderswoud. De vrouw vermoedt ... »
Wolf ruikt onraad Wolf ruikt onraad<br/><br/>Op een zaterdag staat Arne al een tijdje op Wolf te wachten. De slimme herdershond helpt zijn baasje en brengt een krant naar een ... »
De jacht op de Cobra Op een stormachtige avond dient zich thuis bij de Sfinx, de chef van de Vliegende Brigade, iemand aan. In het vage schijnsel van een lamp staat, zoals even l... »
Wolf de speurhond De broers Arne en Paul willen gaan vissen, maar het komt er niet van. Fietsend worden ze opgeschrikt door het luide geblaf van een hond. Iemand, niet bepaald... »
Vroege werken Valt 'Vroege werken' in twintig woorden samen te vatten?"Natuurlijk. Het zijn essays, maar ze neigen naar waargebeurde verhalen. Soms gebeurt er van alles, o... »