Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
in rep en roer <P>Als je kind net leert lezen, wil het oefenen met alle woorden. Dat kan met dit leuke zoekboek waarin heel veel woorden verstopt staan in de illustraties. ... »
Telboek In dit vrolijke en humoristische Rompompom prentenboek oefenen kleuters spelenderwijs met getallen tot en met 20. Pompom en Loeloe logeren bij oma. Pompom ha... »
SCHATGRAVERS Ik ben Gijs. Ik ben zes jaar. Wat ik graag doe? Kuilen graven. Op zoek naar deschat! Lees dit boek maar. Dan lees je alles over schatgraven. »
WAT KOMT ER UIT EEN EI? ik ben nan en ik heb een kip. zij legt elke dag een ei. ik weet veel over het ei. En over dieren die een ei leggen lees dit boek maar. »
Letterboek Kleuters oefenen met dit letterboek van Rompompom spelenderwijs de klanken enletters die ze op school leren. Kinderen worden uitgenodigd actief mee te doen.H... »
Poes op de taart <P>Grappig boek over een aaibaar, lief, onschuldig, jong katje … Maar dan … Herkenbaar verhaal voor alle kinderen met huisdieren en die huisdieren willen... »