Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
in rep en roer <P>Als je kind net leert lezen, wil het oefenen met alle woorden. Dat kan met dit leuke zoekboek waarin heel veel woorden verstopt staan in de illustraties. ... »
Telboek In dit vrolijke en humoristische Rompompom prentenboek oefenen kleuters spelenderwijs met getallen tot en met 20. Pompom en Loeloe logeren bij oma. Pompom ha... »
WAT ZIT DAAR IN? ik ben pim. ik ben zes jaar. ik wil graag alles weten. wil jij dat ook? lees dan dit boek. »
Letterboek Kleuters oefenen met dit letterboek van Rompompom spelenderwijs de klanken enletters die ze op school leren. Kinderen worden uitgenodigd actief mee te doen.H... »
OP REIS Ik ben Stan. En ik heb bijna vakantie. Dan ga ik op reis. Ik ga kamperen met papa. En naar een huisje met mama. Lees in dit boek hoe leuk reizen is. »
VERHALEN EN VERTELLINGEN ik ben koen. ik ben zes jaar. ik hou van verhalen. over ridders en kastelen. en weet je wat ook zo fijn is? mam leest mij elke dag voor. »
Moet je die Mop zien! <p>Ken je die mop over Mop?
En over juf Jade?
En over die Oen?
Lees en kijk maar eens in dit boek. En vergeet niet te lachen!
Poes op de taart <P>Grappig boek over een aaibaar, lief, onschuldig, jong katje … Maar dan … Herkenbaar verhaal voor alle kinderen met huisdieren en die huisdieren willen... »
Wat doet een ridder eigenlijk? Vind jij ridders ook zo leuk? En zo stóer bovendien? In dit informatieve boek (AVI E4) lees je alles over ridders. Over hun kastelen en zwaarden, bijvoorbee... »