Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Mijn vader en ik Sjon heeft altijd te horen gekregen dat zijn biologische vader een ruige zeebonk was. Veel meer wist hij niet over hem. Dan overlijdt zijn moeder en ontdekt ... »
Het afscheid Het afscheid van Ina van der Beek, zelfstandig te lezen vervolg op Alleen verder.<br/> <br/>Er lijken gelukkige tijden aan te breken voor Sinie als ze samen ... »
Oeroud & springlevend De verhalen in de Bijbel zijn al heel oud. Maar als je ze leest, zul je ontdekken dat het leven van de mensen uit die tijd toch vaak lijkt op jouw leven. Ook... »
Paarse wolken, zwarte zon <p>'Paarse wolken, zwarte zon' van Ina van der Beek gaat over Marthe, die een verstandelijke beperking heeft en werkt op een sociale werkplaats. Daar ontmoet... »
Je hoort erbij <p>Maaike, de hoofdpersoon in ‘Je hoort erbij’ van Ina van der Beek, voelt al haar hele leven dat er iets aan de hand is met haar afkomst. Is ze geadopte... »
Naar huis Naar huis, het afsluitende deel van de indrukwekkende trilogie door Ina van der Beek. Bea, pleegdochter van Clasien en Ad, gaat studeren in Amsterdam. Als ki... »