Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Het teken van een vreemdeling Het teken van een vreemdeling is het tweede deel van de Maudy trilogie. Maudy is getrouwd met Johan de Wit. Samen hebben ze twee prachtige dochters. Maar Joh... »
Mensen met geschiedenis In het anders zo vredige dorp waar Wout en Marjet Speelman en hun kinderen wonen, was iets vreselijks gebeurd: Getta van Bruggen was vermoord. De drieëntwin... »
Jubileumomnibus 118 Good old Leni Saris opent deze Jubileumomnibus met de roman De wingerdrank. Zij wordt gevolgd door Henny Thijssing-Boer met Als je eens wist... De derde roma... »
In tweestrijd verstrikt <p>'In tweestrijd verstrikt' van Henny Thijssing-Boer is het eerste deel van de Christel-trilogie, over Christel Koopman en haar dochter Puck.</p><p>Alleenst... »
Een roep in de nacht Als in Een roep in de nacht van Henny Thijssing-Boer de jonge weduwe Derkje aan de gevolgen vaneen verkeersongeluk overlijdt, worden haar twee dochtertjes, d... »
Het meisje Jennifer Het leven van Maudy en Corné is in Het meisje Jennifer gelukkig. Dit is het derde deel van de Maudy trilogie. Als de weerbarstige tiener Jennifer op hun pad... »