Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Een been van steen Nu vertel ik je niks nieuws: dit is de achterkant. En wel die van de 26e bundel met gedichten van het type kruisrijm van een amateurdichter. Begin eraan en v... »
Verblijd met elektriciteit Je kijkt momenteel naar de achterkant van de nieuwste gedichtenbundel van Hans Vogel. Hierin 30 gedichten waarin geloof, humor, actualiteit en liefde net als... »
Een oorlogsman van dezen tijd en minnaar der sexe Vertaald en bewerkt door Hans Vogel & Marjan SmitsMet de autobiografie van Casimir Abraham Graaf von Schlippenbach komt een halve eeuw vaderlandse geschieden... »
Scheel in een kasteel Hier is de elfde bundel van amateurdichter Hans Vogel. Hierin te vinden zijn 31 gedichten van meest algemene aard (een enkele daargelaten) in rijmvorm. Terug... »
Als de avond valt Hier is de vijfde bundel van amateurdichter Hans Vogel. Hij dicht al sinds 1987 en na honderden gedichten blijft dit één van zijn favoriete bezigheden naas... »
Naar tooi mooi een gooi Zo nu is het moment daar om je voor te bereiden. Je begint aan een boekje (veronderstel ik) waar je in jouw geval een paar maanden in een Tibetaans klooster ... »
Zonder hoon wonderschoon Je kijkt momenteel naar de achterkant van alweer de 19e bundel van Hans Vogel, amateurdichter in hart en nieren. Ook nu weer gevuld met 30 gedichten van dive... »
Honderdtachtig en prachtig krachtig Beste mensachtige (geen chimpansee, die zijn zover nog niet), je hebt dus het spliterwten voor je soep stuk voor stuk inspecteren met een microscoop even ges... »