Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Golgotha Dan hoor ik zijn stem, sterk en krachtig als een donderslag: 'Mijn God, wat hebt Gij mij verheerlijkt.' Een zonnestraal doorbreekt het duister en zet zijn ge... »
De verschijningen van Christus in onze tijd In dit boek gaat het over een heel intieme eigenlijk onbeschrijfelijke ervaring een verschijning van Christus. Het leven van mensen die zon verschijning meem... »
Als een geliefde sterft ... Als een geliefde sterft is de schok meestal zo groot, dat het niet echt tot ons doordringt wat er allemaal gebeurt. We zien het wel, maar beseffen het niet. ... »
Woorden van afscheid bij het sterven en de dood Als een geliefde sterft, ontbreekt het ons vaak aan woorden. We weten niet wat we zeggen moeten. Niet alleen weten we niet welke woorden we de stervende zelf... »
Troostboek Hans Stolp voegt met dit Troostboek een pareltje toe aan zijn uitgebreide oeuvre. We zoeken allemaal wel eens naar woorden van kracht, bemoediging, troost of... »
Een blik op de toekomst <p>In <em>Een blik op de toekomst. De rol van aartsengelen</em> geeft Hans Stolp op zijn unieke manier inzicht in de tijd die komen gaat.</p><p>In zeven cycl... »
Waarin islam en christendom verschillen Met 'Waarin islam en christendom verschillen, een stap naar dieper inzicht' wil Hans Stolp een brug slaan tussen twee geloven die momenteel vooral in een pat... »
Luister alsjeblieft! Het vermogen tot luisteren en ons uit kunnen spreken zijn bepalend voor ons levensgeluk
HANS STOLP HARM WAGENMAKERS
Luister alsjeblieft!
De tien heilige wett... »
Orgaandonatie <p>Aan de discussie over orgaandonatie zitten vele kanten. Hans Stolp belicht ze in zijn boek Orgaandonatie, waarom wel, waarom niet? Zo maken steeds meer on... »