Boeklezers.nl is een netwerk voor sociaal lezen. Wij helpen lezers nieuwe boeken en schrijvers ontdekken, en brengen lezers met elkaar en schrijvers in contact. Meer lezen »
Vleugels op de Ventoux In Vleugels op de Ventoux geven Frits Criens en Hans Manders een humoristisch en geestig verslag van een fictieve wielerkoers op de Mont Ventoux. De kale ber... »
Een knipoog van de tijd "Dichten is fietsen op de Mont Ventoux" dichtte Jan Kal in 1974 in zijn sonnet 'Mont Ventoux'. Het is "ijdelheid en het najagen van wind". Sinds mijn kennism... »
Terwijl de tijd Na 'Het leven gaat van A tot Z' (2010), 'De eeuwige stad' (2013) en 'Mooi van...' (2015) is 'Terwijl de tijd' een nieuwe bundel van Hans Manders. De bundel ... »
Een knipoog van de tijd "Dichten is fietsen op de Mont Ventoux" dichtte Jan Kal in 1974 in zijn sonnet 'Mont Ventoux'. Het is "ijdelheid en het najagen van wind". Sinds mijn kennism... »
Tranen voor Tommy De Mont Ventoux. Waarom oefent deze kale, 1911 meter hoge berg in de Provence zo’n aantrekkingskracht uit? De Ventoux op fietsen is ‘onuitsprekelijk verm... »
Het waterkanaal Columns, korte verhalen en andere stukken over smeltende buren, over een ondergelopen straat en seksuele voorlichting rond 1970, over een 'romantische' achte... »
Mooi van ... In maart 2013 werd ik aangesteld als gemeentedichter van Bernheze, een gemeente van zes kernen in het oosten van Noord-Brabant. Een paar weken later verschee... »